LAODAMAS CULTURAL, ARTISTIC AND SPORT CLUB OF CORFU
20o Φεστιβάλ Φολκλορικών Συγκροτημάτων Κέρκυρας---24&25/3/2017
 Home PageΑρχική Σελίδα | RegisterΕγγραφή | Photo CollectionΦωτογραφικό Αλμπουμ | DownloadΠαραλαβή αρχείων | 47 Ενεργοί επισκέπτες 
.::
Σα,  23 Σεπτεμβρίου 2017

 Επιλογές
 :: Αρχική Σελίδα
 :: Βιβλίο επισκεπτών
 :: Συζητήσεις
 :: Αναζήτηση
 :: Επικοινωνία
 :: Videos
 :: Φωτογραφικό Αλμπουμ
 20ο Φεστιβάλ 2017
 :: προκήρυξη 20ου Φεστιβάλ 2017
 :: Πρόγραμμα 20ου Φεστ.
 :: ΠΡΟΒΕΣ ΣΤΟ ΔΗΜ ΘΕΑΤΡΟ
 Ορισμοί
 :: Χρήση
 :: Προσωπικά δεδομένα
 Είσοδος
   
    
 Να με θυμάσαι
 :: Εγγραφή
 :: Ξεχάσατε τον κωδικό;
Πρόγραμμα 20ου Φεστ.

Πρόγραμμα 20ου Φεστιβάλ Κέρκυρας 24-25 Μάρτη 2017

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  24 Μάρτη ώρα έναρξης 17:30

 

 

 

 

 

Α1

18:00

ΑΥΛΙΩΤΕΣ

ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ

ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ

Α2

18:15

ΓΙΑΝΝΑΔΕΣ

Παιδ Μακεδονία

 ΧΡΥΣΑ

Α3

18:30

ΛΑΟΔΑΜΑΣ 1ο ΤΜΗΜΑ

Παιδ ιονιο

ΚΑΝΤΑ

Α4

18:45

ΛΑΟΔΑΜΑΣ 2ο ΤΜΗΜΑ

Παιδ πάρος

ΚΑΝΤΑ

Α5

19:00

ΚΑΡΟΥΣΑΔΕΣ

Κ ΜΑΚΕΔ

 ΒΙΒΗ

A6

19:30

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΒΛΑΧΟΣ

A7

19:45

ΑΡΙΛΛΑΣ ΠΟΛ/ΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΘΡΑΚΗ

ΓΙΩΤΗ

 

20:00

 

απονομές

 

B1

20:15

ΣΙΝΙΕΣ

ΑΙΓΑΙΟ

ΒΛΑΧΟΣ

Β2

20:30

Κ ΓΑΡΟΥΝΑΣ

ΙΚΑΡΙΑ ΣΑΜΟΣ

ΦΑΚΙΟΛΑ

Β3

20:45

ΚΑΣΣΙΟΠΗ εκπολιτ & αθλητ Σύλλ

Μ ΑΣΙΑ

ΒΛΑΧΟΣ

Β4

21:15

ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΚΟΝΙΤΣΑ

ΓΙΩΤΗ

Β5

21:45

ΦΑΕΘΩΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ

ΗΠΕΙΡΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ

Β6

22:00

ΠΕΤΡΙΤΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

ΚΑΝΤΑ

Β7

22:15

ΧΛΟΜΟΣ ΧΛΩΜΟΣ ΠΣ Θ.Παλαιολόγος

ΒΛΑΧΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΒΛΑΧΟΣ

Β8

22:30

ΚΑΒΑΛΛΟΥΡΙ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ

ΑΝ ΑΙΓΑΙΟ

ΒΙΒΗ

Β9

22:45

ΒΕΛΟΝΑΔΕΣ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

ΠΟΥΛΙΑΣΗ

Β10

23:00

ΒΟΥΝΙΑΤΑΔΕΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

 

 

απονομές

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  25 Μάρτη ώρα έναρξης 18:00

 

 

Γ1

18:15

ΠΕΡΙΘΕΙΑ

ΙΟΝΙΟ

ΒΙΒΗ

Γ2

18:30

ΝΥΜΦΕΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ     Δ .ΘΙΝΑΛΙΩΝ

ΠΑΙΔ

ΒΙΒΗ

Γ3

18:45

¶ΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΜΙΚΤΟ Μ ΑΣΙΑ

ΦΕΝΙΑ

Γ4

19:00

ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ «ΔΗΜΟΔΟΚΟΣ»

ΠΑΙΔ ΡΩΜΥΛΙΑ

ΚΑΝΤΑ

Γ5

19:15

ΠΕΛΕΚΑ ΠΟΛ ΣΥΛΛ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΜΙΚΤΟ 

ΦΕΝΙΑ

Γ6

19:30

ΠΕΡΙΒΟΛΙ

ΡΩΜΥΛΙΑ

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

Γ7

19:45

ΚΟΡΑΚΙΑΝΑ- ΣΠ ΣΑΜΑΡΑΣ (ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ)

ΘΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΝΙΚΗ

Γ8

20:00

ΛΑΟΔΑΜΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

 

Γ9

20:15

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

ΙΟΝΙΟ

 

 

20:30

απονομές

 

 

Δ1

20:45

ΛΑΟΔΑΜΑΣ

ΕΦΗΒΟΙ

ΚΡΗΤΗ

Δ2

21:00

ΜΩΡΑΪΤΙΚΑ Π.Σ.

ΙΟΝΙΟ

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

Δ3

21:15

ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΥΞ.ΛΕΣΧΗ ΚΕΡΚ

 

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

Δ4

21:30

ΚΡΗΝΗ

ΡΩΜΥΛΙΑ ΝΙΚΗ

ΝΙΚΗ

Δ5

21:45

ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ -ΕΚΠ.ΣΥΛΛ

ΡΩΜΥΛΙΑ  ΝΙΚΗ

ΝΙΚΗ

Δ6

22:00

ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ

ΑΙΓΑΙΟ

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

 

22:15

απονομές

 

 

 





Λαογραφία Κέρκυρας


To Site λειτουργεί με

Portal Builder Software





Copyright 2002-2004© @Portal website - all rights reserved
@portal